Nasz udział w konkursach

Nazwa konkursu/ zawodów

laureaci

Miejsce

 

Mistrzostwa Gminy i Powiatu Wieruszowskiego w Lekkiej Atletyce.

Monika Makieła-  I miejsce w skoku w dal,

Liliana Szczepanik  - II miejsce w skoku w dal,

Mateusz Hęćka  - II miejsce w rzucie piłeczką palantową,

Monika Makieła  – IV miejsce  w biegu na 50 m,

Wiktoria Polowa – V miejsce w skoku w dal.

Miłosz Wiejalis – III miejsce w skoku w dal,

Miłosz Wiejalis – III miejsce w biegu na 60metrów,

Tobiasz Wiejalis - IV miejsce w rzucie piłeczką palantową.

 

I

II

 II

 IV

 V

 III

III

 IV

Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego

w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt

 

Julia Makieła i Kinga Kacyna.

 

II

Powiatowy Konkurs Sprawności Fizycznej oraz Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie

 

Monika Makieła i Karol Leszczyński. 

I

Konkurs Recytatorski

 ( gminny)

„ CZTERY PORY  ROKU…ZIMA”

Zuzanna Kukuła

 Dominika Przysiewek

 Nikola Brylak

II

 I

 II

Konkurs Plastyczny w ramach projektu pn. AKADEMIA BEZPIECZEŃSTWA W GMINIE WIERUSZÓW współfinansowanego w ramach rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem Bezpieczniej”.

Szymek Gajewski z grupy 6-latków

III

XVIII edycja Konkursu „Krajobraz Powiatu Wieruszowskiego”

 Kacper Kamler z klasy I

 Martyna Kalinowska z klasy I

 Dominik Hęćka z klasy V

 

I

wyróżnienie

wyróżnienie

 Konkursu z wiedzy o krajach anglojęzycznych "Across the culture" ( gminny)

Oskar Białecki (kl.IV)

Dominik Hęćka ( kl. V)

Kinga Fidelak (kl. VI)  

Julia Makieła (kl.VII),

II

I

I

I

Igrzyska Dzieci- Drużynowy Tenis Stołowy ( gminny)

Tobiasz Wiejalis ( kl. VI)

Kacper Zarych ( kl. VI)

Julia Makieła ( kl. VII)

Kinga Kacyna ( kl.VII)

II

II

III

III

Igrzyska Dzieci- Drużynowy Tenis Stołowy ( powiatowy)

Tobiasz Wiejalis ( kl.VI)

Kacper Zarych ( kl.VI)

III

Konkurs historyczno-plastyczny

„ Wieruszów na osi czasu”

( gminny)

Paweł Prymas ( kl.IV)

Oliwier Bieda ( kl. IV)

I

wyróżnienie

II Gminny Konkurs Recytatorski  klas I - III SP pod hasłem  "Wierszyki łamiące języki".

 

Zuzanna Kukuła ( kl. III)

Wiktoria Polowa ( kl. I)

I

wyróżnienie

 " Sen o moim mieście" konkurs plastyczny 

 Zuzanna Dębska ( oddziałprzedszkolny 5 -latka)

Hanna Wróbel ( oddziałprzedszkolny 6-latka)

Szymon Gajewski ( oddziałprzedszkolny 6- latek)

 I

wyróżnienie

wyróżnienie

 Gminny Konkurs Wiedzy Przyrodniczo- Ekologicznej 

 

 Julia Makieła ( kl.VII) II

Miniatura architektoniczna " Zamek średniowieczny rodu Wieruszów"

( konkurs powiatowy)

Oskar Białecki ( kl. IV) wyróżnienie

Gminny konkurs matematyczny - edycja 2018

„ROZWÓJ KOMEPTENCJI UCZNIÓW POPRZEZ ZWIĘKSZENIE JAKOŚCI OFERTY EDUKACYJNEJ SZKÓŁ W GMINIE WIERUSZÓW”

Fidelak Kinga-( kl. VI)

III