Ogólnopolska Akcja ZBIÓRKA BOŻONARODZENIOWA - POLACY KRESOWYM RODAKOM - trwa do czwartku, 13 grudnia 2018 r.

Szkoła Podstawowa w Teklinowie - Klasa V

Wychowawca

Angelina Staniek

Moja klasa

23 stycznia 2014 23:20 | Aktualności

Feryjna wycieczka uczniów z Teklinowa

W feryjną środę 22 stycznia, uczniowie Szkoły Podstawowej w Teklinowie, z uśmiechami na twarzach udali się na wycieczkę do Wrocławia. Pierwszym punktem wyjazdu było wodne szaleństwo w parku wodnym w Oleśnicy. Przez 1,5 godziny dzieci korzystały z wodnych atrakcji. Uczniowie chętnie zostaliby dłużej, ale czekały na nie kolejne wydarzenia. Po starannym osuszeniu, w grubych czapkach i ciepłych szalikach, przejechały do wrocławskiego centrum handlowego Korona. W jednym z punktów gastronomicznych tamtejszej restauramy dzieci zjadły ciepły posiłek – ulubiony zestaw z zabawką. Z niecierpliwością oczekiwały na seans filmowy w kinie Cinema City. W mięciutkich fotelach obejrzały film w jakości 3D pt. „Skubani”.  Pełni wrażeń i w dobrych humorach uczniowie bezpiecznie wrócili do Teklinowa, gdzie czekali już na nich stęsknieni rodzice.

Wycieczka ta mogła się odbyć dzięki dotacji ze środków gminy Wieruszów. Uczniowie mieli zagwarantowany transport, opiekę nauczycielską oraz dofinansowane koszty biletów wstępu w wysokości 20 zł na każdego ucznia. Mamy nadzieję, że kolejne ferie będą równie obfite w atrakcje!

Tekst i foto: Beata Konieczyńska i Anna Jakubowska

Przeczytano: 922 razy. Wydrukuj |Do góry