04 czerwca 2014 22:51 | Aktualności

DZIEŃ DZIECKA 2014

\"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego sie pragnie.\"

Paulo Coelho

Dzień Dziecka w naszej szkole odbył się 2 czerwca w poniedziałek. Wszyscy z niecierpliwością wyczekiwali tego dnia i … pogody, bo główną atrakcją dnia była zabawa na dmuchanych zamkach. Zabawa rozpoczęła się od dyskoteki. Z samego rana chłopcy z klasy VI rozłożyli sprzęt grający i w rytmie tanecznej muzyki górny korytarz zapełnił się rozbawionymi dziećmi. Pomimo dobrej zabawy, ci najbardziej niecierpliwi, raz po raz spoglądali przez okno aby przekonać się, że zamki na pewno są przygotowywane do „natarcia”. O planowanej godzinie wszyscy ruszyli na podbój „dmuchańców”. Zabawa była przednia, nikomu nie przeszkadzał ani deszcz, ani zimno, ani nawet dłuuugie kolejki oczekujących. Niestety, pogoda nie dała za wygraną i w końcu padający deszcz przegonił nawet najbardziej wytrwałych. Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. W szkole czekało pyszne ciasto, napoje oraz małe co nieco, przygotowane przez kochane mamusie. Na zakończenie dnia, zmęczeni i zmoczeni uczniowie zasiedli w szkolnym kinie aby obejrzeć Harrego Pottera.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY KOCHANYM MAMOM ZA PRZYGOTOWANIE TYCH WSZYSTKICH ATRAKCJI!!!

Dzień Dziecka 2014