Serdecznie zapraszamy Rodziców na wywiadówkę szkolną, która odbędzie się 14 listopada 2019 r. (czwartek) o godz. 17.30. Gościem spotkania będzie psycholog z PPP w Wieruszowie.

05 czerwca 2014 22:32 | Aktualności

Wyróżnienie dla Kingi Prymas

We wtorek (4 czerwca) Kinga Prymas z klasy 4 reprezentowała naszą szkołę w Gminnym Konkursie Recytatorskim „ Poetycki zwierzyniec”, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa  nr 1 im. Janusza Korczaka w Wieruszowie.

Kinga deklamowała  dwa wiersze: „ Przytul mnie” Iwony Wideryńskiej  i „ Zebra” Hanny Niewiadomskiej.

W konkursie wystąpiło 9 recytatorów z czterech szkół podstawowych znajdujących się na terenie naszej gminy.

Kinga została wyróżniona przez jury i otrzymała  nagrodę książkową. Gratulujemy jej sukcesu i życzymy dalszych  osiągnięć.

Wyróżnienie dla Kingi Prymas