www.spteklinow.superszkolna.pl

Aktualności

16 maja 2017 19:18 | Aktualności

SZKOŁA W TEKLINOWIE NAJLEPSZA W POWIECIE

 

Szkoła w Teklinowie najlepsza w powiecie

 

Teklinów  wygrywa w Plebiscycie  na  „Najfajniejszą  Szkołę Podstawową w Powiecie Wieruszowskim"

 

 28 kwietnia 2017 roku zakończył się  plebiscyt  Dziennika Łódzkiego na „Najfajniejszą  Szkołę w Powiecie Wieruszowskim”. Z dumą  i wielką przyjemnością  chcemy podzielić się informacją,  że teklinowska szkoła zdobyła aż 4160 głosów i została zwycięzcą tego plebiscytu. Wyprzedziliśmy   inne szkoły  ogromną ilością głosów. Placówka otrzyma od redakcji Dziennika Łódzkiego tytuł  „Najfajniejszej szkoły  w powiecie", pamiątkowy dyplom oraz prezentację w tygodniku i na stronie www.naszemiasto.pl.

Plebiscyt był dla nas fajną zabawą.  Dziękujemy  wszystkim, którzy przyłączyli się do tej zabawy. Serdecznie dziękujemy za każdy oddany głos i jesteśmy  wdzięczni za tak duże zaangażowanie i wiarę w możliwość odniesienia sukcesu przez naszą szkołę. W naszej szkole  dzieci nie tylko siedzą w szkolnych ławkach, ale i poznają świat. Uczniowie mogą próbować swoich sił w różnych dziedzinach życia i  mogą znaleźć wsparcie wśród pedagogów. Jest to przyjazne i bezpieczne miejsce dla każdego dziecka. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie tylko u nas  panuje  miła i  przyjazna atmosfera na którą składają się: kameralność placówki, estetyczne, kolorowe wnętrza, ale przede wszystkim życzliwe podejście kadry pedagogicznej i pozostałych pracowników szkoły do uczniów -  dlatego też  gratulujemy tym szkołom, które nie zostały laureatami tego plebiscytu. Jeżeli chcielibyście lepiej  poznać naszą szkołę, poobserwować wydarzenia i sukcesy, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej: http://spteklinow.superszkolna.pl/

Nie chcemy być zwycięzcami jednego dnia, ale dołożymy wszelkich starań,  aby  w przyszłym roku obronić  ten zaszczytny tytuł. Będzie to dla nas wspaniały prezent móc kolejny raz znaleźć się w czołówce "Najfajniejszych Szkół Podstawowych".

 

Dyrekcja, Pracownicy i cała Społeczność Uczniowska Szkoły Podstawowej  w Teklinowie

                                                                      

                                                                   Tekst i foto: Jolanta Morta, koordynator plebiscytu w szkole

Przeczytano: 238 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

SZKOŁA W TEKLINOWIE NAJLEPSZA W POWIECIE