30 października 2017 19:53 | Aktualności

Powiatowy Konkurs Sprawności Fizycznej oraz Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie

27 października br. w Zespole Szkół nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wieruszowie odbył się Powiatowy finał Konkursu Sprawności Fizycznej oraz Wiedzy o Bezpieczeństwie w ramach XII edycji Konkursu Policyjnej Akademii Bezpieczeństwa.

Uczniowie drugich klas wzięli udział w części teoretycznej polegającej na rozwiązaniu testu na temat bezpiecznego zachowania się w różnych sytuacjach, a następnie w drugim etapie pokonywali tor przeszkód na sali gimnastycznej.

Naszą szkołę reprezentowało dwoje uczniów z klasy II -  Monika Makieła i Karol Leszczyński.   Zarówno z części teoretycznej jak i sprawnościowej uzyskali wysokie wyniki i zajęli  I miejsce. Będą oni reprezentować powiat wieruszowski w finale wojewódzkim w Łodzi, który odbędzie się w dniu 17 listopada 2017r.

Jesteśmy dumni z Moniki I Karola. Życzymy udanego startu w Łodzi.

Monika i Karol na najwyższym podium