08 grudnia 2017 21:53 | Aktualności

Recytowali utwory o zimie

7 grudnia dziewięcioro uczniów naszej szkoły wzięło udział w konkursie recytatorskim pt.„ Cztery pory roku…zima”  zorganizowanym przez Miejsko – Gminną Bibliotekę Publiczną w Wieruszowie.

Każdy z uczestników konkursu wygłaszał dwa utwory ( jeden wiersz i fragment prozy)  związane z tematem zimy.

W konkursie tym udział wzięli:

-  z klasy I: Kacper Kamler, Wiktoria Polowa i Wiktoria Zimoch,

- z klasy II Zuzanna Kukuła,

- z  klasy IV: Julia Adamska, Nikola Brylak, Amelia Kluziak, Amelia Pawelczyk, Dominika Przysiewek.

Zuzanna Kukuła zajęła II miejsce wśród recytatorów klas I-III, natomiast w grupie starszej

( kl.IV- VI) I miejsce otrzymała Dominika Przysiewek, II miejsce zajęła Nikola Brylak.

Wszystkie laureatki będą reprezentowały naszą szkołę i gminę Wieruszów w konkursie recytatorskim „ Cztery pory roku…zima”, który odbędzie się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Klonowej 12 grudnia.

Będziemy trzymać kciuki!

Konkurs recytatorski utworów o zimie