19 czerwca 2018 19:33 | Aktualności

Nagrodzenie laureatów konkursów

W ubiegłym tygodniu opiekunka SKO –pani Agnieszka Dwornicka – Rzeźnik nagrodziła laureatów konkursu  plastycznego dla klas I-III „Oszczędzam w SKO, bo marzę o...”

Celem konkursu było promowanie działalności SKO, rozwijanie kreatywności, fantazji, wyobraźni plastycznej uczniów, promowanie dziecięcej twórczości plastycznej w środowisku społecznym. Oto lista laureatów:

I miejsce - Zuzanna Kukuła kl.III

II miejsce - Wiktoria Zimoch kl.I

III miejsce -Martyna Kalinowska kl.I

W piątek pani dyrektor Anna Jakubowska wręczyła przedszkolakom nagrody i dyplomy  w imieniu Sanepidu- organizatora konkursu plastycznego "EKO-kreatorzy mody".

II miejsce zajęła Zosia Borczyk, pozostali uczestnicy otrzymali  pamiątkowe dyplomy :)

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wykonanie pięknych prac, a laureatom gratulujemy.