AAA
www.spteklinow.superszkolna.pl

Aktualności

08 listopada 2018 23:26 | Aktualności

Gminny Konkurs Plastyczny pt. „Symbole Narodowe” rozstrzygnięty. I miejsce dla Zuzi Dębskiej z sześciolatków

9 listopada 2018 r. w Szkole Podstawowej w Pieczyskach nastąpiło rozstrzygnięcie  Konkursu Plastycznego pt. „Symbole Narodowe”. Konkurs był  zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Pieczyskach z okazji  100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Skierowany był do starszych grup przedszkolnych (5,6-latki) z terenu gminy Wieruszów. Przedmiotem konkursu była samodzielnie wykonana praca plastyczna na temat symboli narodowych Polski. Z naszej szkoły - z grupy 6-latków - wpłynęły na konkurs 3 prace: Zuzi Dębskiej, Julki Zimoch i  Mateuszka Zimocha. Głównymi kryteriami oceny pracy były: zgodność  z tematyką konkursową, estetyka, oryginalność, samodzielność wykonania. Oceny oraz wybór najlepszych prac  zgłoszonych przez uczestników dokonała komisja złożona z osób wchodzących w skład Grona Pedagogicznego w SP w Pieczyskach. To właśnie praca Zuzi okazała się najbardziej twórcza i oryginalna i zasłużyła na najwyższe miejsce na podium. Autorzy zwycięskich  prac otrzymali nagrody rzeczowe.

Wszystkie prace biorące udział w konkursie zostaną wyeksponowane na wystawie zorganizowanej w SP w Pieczyskach,  na stronie internetowej szkoły oraz w prasie lokalnej a ich autorzy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

 Tekst: Jolanta Morta, wychowawczyni 6-latków

Zdjęcia: Jolanta Morta, Karolina Dębska

Przeczytano: 251 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: