12 listopada 2018 17:26 | Aktualności

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA KLAS I-III

6 listopada został rozstrzygnięty  SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY DLA KLAS I-III STO LAT WOLNEJ POLSKI” zorganizowany przez Panią Mirosławę Sienkiewicz.

Tematem konkursu było wykonanie pracy plastycznej z okazji jubileuszu Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Główne cele to:

1. Wspieranie postaw patriotycznych młodego pokolenia.

2. Pielęgnowanie kulturowego dziedzictwa kraju w związku z 100 rocznicą Odzyskania przez Polskę Niepodległości .

3. Propagowanie treści patriotycznych poprzez edukację plastyczną uczniów.

4. Popularyzowanie i wspieranie artystycznych talentów uczniów.

Głównymi kryteriami oceny prac były: zgodność z tematyką konkursu, samodzielność wykonania oraz estetyka prac.

Ze względu na małą ilość dostarczonych prac w klasie I nie została wybrana praca na miejsce  trzecie, natomiast w klasie III na drugie i trzecie.  Komisja w składzie: Pani Dyrektor Anna Jakubowska, Pan Cezary Cichecki i Pani Angelina Staniek wybrali następujące prace uczniów:

KLASA  I

1 miejsce – Hanna Wróbel

2 miejsce – Szymon Gajewski

KLASA II

1 miejsce- Wiktoria Zimoch

2 miejsce – Kacper Kamler

3 miejsce – Martyna Kalinowska

wyróżnienie- Wiktoria Polowa

KLASA III

1 miejsce – Natalia Zimoch

UDZIAŁ W KONKURSIE

Michał Gajewski kl. I

Amanda Gąszczak kl. II

Amelia Olejniczak kl. II

Liliana Szczepanik kl. II

Karolina Promna kl. III

Wiktoria Promna kl. III

Uczniowie, których prace zajęły czołowe miejsca zostali nagrodzeni, natomiast pozostali otrzymali dyplomy. Nagrody zostały wręczone 9 listopada podczas uroczystego apelu z okazji 100. rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w rozwijaniu talentów plastycznych.

Tekst: Mirosława Sienkiewicz

Zdjęcia: Jolanta Morta