12 listopada 2018 22:59 | Aktualności

Życzenia Zuzi Kukuły zdobyły uznanie jury

„Mojej Ojczyźnie na urodziny”- podsumowanie Powiatowego Konkursu Plastycznego w Sokolnikach

Z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości,  Zespół Szkół im. Jana Pawła II  w Sokolnikach wraz z Urzędem Gminy ogłosili Powiatowy Konkurs Plastyczny pt. „Mojej Ojczyźnie na urodziny”. Najlepsze prace konkursowe zostały wybrane z zastosowaniem następujących kryteriów oceny: - zgodność z tematem, pomysł na interpretację tematu konkursu, walory artystyczne, oryginalność i kreatywność. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpiło 11 listopada 2018 roku podczas powiatowych obchodów Święta Niepodległości w GOKSiT w Sokolnikach. Zuzanna Kukuła - uczennica klasy IV z teklinowskiej szkoły - wzięła udział w tym konkursie i w kategorii I - uczniów szkól podstawowych klas IV-VI  zdobyła II miejsce. Oto kilka cytatów z nagrodzonej pracy:

Życzenia dla Ojczyzny:

„Dobrego parlamentu, rządu”

„Pokoju z sąsiadami”

Sprawiedliwych sądów”

„Żadnych wojen”

„Dobrych Polaków, którzy będą pamiętali o ważnych uroczystościach państwowych i symbolach narodowych”

„Rozwoju gospodarki, technologii i innych dziedzin”

GRATULACJE DLA ZUZI ! Powodzenia w innych konkursach,  na szczeblach jeszcze wyższych !

Tekst: Jolanta Morta – nauczyciel plastyki

Zdjęcia:  archiwum prywatne Zuzi