10 grudnia 2018 18:28 | Aktualności

Chcemy i lubimy pomagać! Przedszkolaki i uczniowie z klas I-III wzięli udział w charytatywnej akcji

10 grudnia dzieci z przedszkola oraz uczniowie z klas I-III naszej szkoły obejrzeli spektakl „Jaś i Małgosia” przygotowany przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Wieruszowie.

Byliśmy jednymi z pierwszych, którzy obejrzeli charytatywny spektakl „Jaś i Małgosia” przygotowany przez uczniów wieruszowskiej szkoły. Spektakl, który będzie grany przez 3 dni  w Wieruszowskim Domu Kultury jest coroczną akcją charytatywną tej szkoły. Dochód zostanie przekazany na potrzeby chorej dziewczynki na konieczną rehabilitację.

Scenografia, efekty świetlne i gra aktorów występujących w przedstawieniu  bardzo spodobały się małym widzom  i oczywiście sprawiło im to wielką radość. Po spektaklu dzieci spotkały się ze Świętym Mikołajem, który obdarował ich cukierkami.

Dziękujemy organizatorom tej charytatywnej akcji za możliwość obejrzenia spektaklu  i jednocześnie włączenia się w pomoc dla innych.

Opracowała: Jolanta Morta