23 stycznia 2019 19:44 | Aktualności

STO LAT DLA BABCI I DZIADKA

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.    21 stycznia dzieci z klas I- III Szkoły Podstawowej w Teklinowie wspólnie zorganizowały Dzień Babci i Dziadka. Zaproszeni goście  licznie przybyli w szkolne mury naszej szkoły, gdzie wypatrywały ich podekscytowane wnuczęta. Gości powitała pani Dyrektor  Anna Jakubowska i złożyła wszystkim serdeczne życzenia. Wnuczęta  zaprezentowały program artystyczny dla swoich babć i dziadków. Uroczystość rozpoczęli uczniowie  z klasy I pięknymi  wierszykami i piosenką . Następnie zaproszeni goście z zainteresowaniem wysłuchali wierszy i piosenek w wykonaniu uczniów  z klas II i III , obejrzeli zabawne skecze i taniec Krakowiak w wykonaniu uczniów z klasy II.  Podczas występów często na twarzach licznie zebranych dziadków i babć pojawiał się uśmiech, wzruszenie i słychać było gromkie brawa. Po  części artystycznej goście zostali zaproszeni przez swoje wnuczęta do klas na słodki poczęstunek. Tam też obdarowano ich kolorowymi kwiatami i laurkami.
  Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.  Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci  jak i dziadków.