22 lutego 2019 23:39 | Aktualności

FERIE, FERIE I PO FERIACH!!!

Koniec  feryjnych atrakcji dla dzieci z Teklinowa

Podczas tegorocznych ferii zimowych  dzieci z teklinowskiej szkoły nie  mogły narzekać na nudę. Najwięcej frajdy dostarczyły im dalsze imprezy wyjazdowe – dla dzieci młodszych do Ostrzeszowa, dla uczniów z klas starszych – do Wrocławia.

Również wyjazdy na krytą  pływalnię  QARIUM w Kępnie sprawiły dużą radość uczestnikom zimowego wypoczynku. Pobyt w basenie rekreacyjnym  i  atrakcje w postaci zjeżdżalni i rwącej rzeki cieszyły się dużym powodzeniem wśród młodszych i starszych uczniów. Nie mniejszym zainteresowaniem  cieszyły się wyjazdy  na lodowisko do  Wieruszowa.

Ponadto prawie  codziennie w szkole organizowane były różnorodne  zajęcia. Były to zajęcia  sportowe, taniec współczesny hip hop newage, prowadzony przez  Patryka  Kowalskiego, warsztaty rzeźbiarstwa prowadzone przez twórców ludowych - Annę i Wacława Zabłockich               z  Lututowa, zajęcia z oferty WDK przygotowane dla dzieci młodszych - prowadzone przez dyrektora WDK Bogusława  Kurzyńskiego. We wszystkich tych zajęciach brała udział  duża grupa dzieci, każdy mógł wybrać sobie dowolną formę rozwijającą jego zainteresowania.

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Teklinowie serdecznie dziękują wszystkim, którzy przyczynili się, że  nie mogli oni narzekać na nudę. Szczególne podziękowanie kierują do Gminy Wieruszów za wsparcie finansowe, dzięki któremu  atrakcyjnie spędzili  tegoroczne ferie zimowe. Będzie co wspominać w oczekiwaniu na przyszłoroczne ferie!

Tekst i zdjęcia: Jolanta Morta

Filmy: