16 kwietnia 2019 11:11 | Aktualności

PIERWSZY EGZAMIN ÓSMOKLASISTY 2019

Do  egzaminu ósmoklasisty przystąpiło dziewięcioro uczniów z klasy VIII naszej szkoły.

Egzamin ósmoklasisty jest obowiązkowy, co oznacza, że każdy uczeń musi do niego przystąpić, aby ukończyć szkołę. Obejmuje on wiadomości i umiejętności określone ‎w podstawie w odniesieniu do wybranych przedmiotów ‎nauczanych w klasach I–VIII. Jest przeprowadzany w formie pisemnej.

W poniedziałek - 15 kwietnia – uczniowie pisali wypracowania związane z utworem „Mały Książę”, we wtorek -  rozwiązywali zadania z matematyki.  Trzeci, i ostatni dzień zmagań - języki obce. Nie jest określony minimalny wynik, jaki uczeń powinien uzyskać, dlatego egzaminu ósmoklasisty nie można nie zdać. Wszystkim ósmoklasistom ŻYCZYMY POWODZENIA W EGZAMINACH !