27 maja 2019 22:31 | Aktualności

Festyn Rodzinny 2019

25 maja 2019 r. spotkaliśmy się całymi rodzinami na szkolnym festynie. Były życzenia dla rodziców, piosenki, występy, a później  zabawa z wodzirejem na świeżym powietrzu. Największą atrakcją okazał się dmuchany tor przeszkód, z którego korzystali nie tylko najmłodsi. Był grill, ciasto, oranżada i lody. Dużo radości sprawiła sucha piana, a do malowania twarzy kolejka była nieustająca.

Jak co roku niezawodni okazali się Rodzice, dzięki którym uczniowie mogli korzystać z tych wszystkich atrakcji. Dlatego też, z tego miejsca kierujemy  gorące podziękowania dla wszystkich Rodziców, którzy angażowali się w przygotowania: robiących zamówienia i zakupy, piekących ciasta, malujących twarze, organizujących sadzonki na sprzedaż, przygotowujących ławki i stoliki, dbających o porządek, stojących przy grillu.... Dziękujemy! :)

Festyn Rodzinny 2019