16 czerwca 2019 16:08 | Aktualności

Dzień otwarty w przedszkolu

14 czerwca w przedszkolu w Teklinowie odbyły się dni otwarte dla przyszłorocznych przedszkolaków. Wszystkich przybyłych gości serdecznie powitała Pani dyrektor i przedstawiła plan zajęć przedszkolnych oraz zaprosiła dzieci do uczestnictwa w zajęciach i zabawach przygotowanych przez wychowawczynię.

Dzieci chętnie wysłuchały bajki pt. „Jaś i Małgosia” i odpowiadały na zadawane pytania, a także wspólnie z wychowawczynią starały się ułożyć historyjkę obrazkową. Kolejnym zadaniem jakie czekało na przedszkolaków były puzzle, które każdy musiał ułożyć, aby dowiedzieć się co przedstawiają. Dla gości czekały niespodzianki w postaci słodkich przekąsek i pamiątkowych pszczółek.

Przyszli wychowankowie mieli okazję bliżej poznać rówieśników podczas zabaw na placu zabaw. Mogli również oswoić się z nowym miejscem, aby we wrześniu tak chętnie jak dziś do niego wrócili.

Wspomnienia wesołych zabaw i zajęć pozostaną w naszej pamięci. Było nam bardzo miło poznać dzieci i rodziców. Dziękujemy za przybycie i do zobaczenia we wrześniu!.

Tekst i zdjęcia: Karolina Przysiewek- Piasecka