Serdecznie zapraszamy Rodziców na wywiadówkę szkolną, która odbędzie się 19 września 2019 r. (czwartek) o godz. 17.30.

02 września 2019 21:28 | Aktualności

DZIEŃ DOBRY, SZKOŁO! ZACZYNAMY NOWY ROK SZKOLNY 2019/2020

2 września 2019 roku, uczniowie po dwumiesięcznej przerwie wakacyjnej wrócili do szkoły kontynuować naukę. Tego dnia także przedszkolaki rozpoczęli swoje zajęcia.  Dyrektor szkoły – Anna Jakubowska  w okolicznościowym przemówieniu powitała dzieci po wakacjach i zaprosiła do wspólnej nauki. W szczególny sposób powitała tych, którzy po raz pierwszy raz przekroczyli progi teklinowskiej szkoły. W przydzielonych salach lekcyjnych odbyły się także spotkania uczniów z wychowawcami.

Wakacje - jak zwykle - zbyt szybko minęły, we wspomnieniach pojawiają się jeszcze wakacyjne szaleństwa i nie wszyscy z radością wrócili do szkoły.  Pamiętajmy jednak, że to co właśnie przed nami też może być fantastyczną przygodą! Wraz z pierwszym dzwonkiem rozpoczynają się nie tylko obowiązki i nauka, ale także nowe znajomości i przyjaźnie oraz wycieczki i przygody!

DYREKTOR I NAUCZYCIELE PRACUJĄCY W SZKOLE PODSTAWOWEJ W TEKLINOWIE ŻYCZĄ    PRZEDSZKOLAKOM I UCZNIOM  SUKCESÓW I NIEGASNĄCEGO ZAPAŁU DO ZDOBYWANIA WIEDZY 😊