Serdecznie zapraszamy Rodziców na wywiadówkę szkolną, która odbędzie się 14 listopada 2019 r. (czwartek) o godz. 17.30. Gościem spotkania będzie psycholog z PPP w Wieruszowie.

24 września 2019 23:25 | Aktualności

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"

20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce bowiem Sejm przyjął uchwałę ustanawiającą ten dzień Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i  ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego

Przedszkolaki z naszego przedszkola także uczciły tez ważny dla nich dzień. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy i udziału w konkursach. Rzucały kółkami do celu, pokonywały tor przeszkód, uczestniczyły w zabawach z wykorzystaniem chusty animacyjnej, skakały po „magicznych” kamieniach, przechodziły przez tunel, tańczyły do znanych przebojów dla dzieci. Na koniec każdy przedszkolak otrzymał upominkowy medal a także uczestniczył w przepysznym poczęstunku.

Opracowała Patrycja Karkoszka