Serdecznie zapraszamy Rodziców na wywiadówkę szkolną, która odbędzie się 14 listopada 2019 r. (czwartek) o godz. 17.30. Gościem spotkania będzie psycholog z PPP w Wieruszowie.

02 października 2019 20:28 | Aktualności

„Jesienne pogadanki”

To właśnie 1 października przedszkolaków odwiedziła bibliotekarka z MGBP w Wieruszowie rozpoczynając cykl bibliotecznych spotkań z najmłodszymi. Na spotkanie pani Bernadetta zabrała ze sobą książki pt.” Rok na wsi” oraz „Rok w ogrodzie”. Barwne ilustracje pozwoliły przypomnieć dzieciom jakie zmiany zachodzą w przyrodzie w poszczególnych miejscach. Przedszkolaki z uwagą wysłuchały opowiadań „Wiewiórki, które nie chciały się dzielić” R. Bright a także „Wielka przygoda jeżyka” J. Poh. Nie zabrakło również wspólnych zabaw. A jako podsuwanie spotkania dzieci wykonały prace plastyczną pt. „Jeżyk”. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie!