Serdecznie zapraszamy Rodziców na wywiadówkę szkolną, która odbędzie się 14 listopada 2019 r. (czwartek) o godz. 17.30. Gościem spotkania będzie psycholog z PPP w Wieruszowie.

27 października 2019 21:28 | Aktualności

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY SKO „ PAŹDZIERNIK MIESIĄCEM OSZCZĘDZANIA”

25 października został rozstrzygnięty konkurs plastyczny SKO dla klas młodszych. Głównym celem było zachęcenie uczniów do systematycznego oszczędzania w Szkolnej Kasie Oszczędności, uświadamianie, jakie korzyści płyną z oszczędzania oraz wskazanie oszczędzania, jako jednego ze sposobów do spełniania marzeń.

Zadaniem uczniów było wykonać pracę plastyczną w formie plakatu. Na konkurs dostarczono  8 prac. Komisja konkursowa wyłoniła  4 najlepsze prace.

I miejsce – Mateusz Zimoch, kl.I

II miejsce – Zuzanna Dębska, kl.I

III miejsce- Kacper Kamler, kl. III

wyróżnienie- Wiktoria Zimoch kl. III

Zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe i upominki, natomiast pozostali dyplomy.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów oraz zachęcamy do systematycznego oszczędzania, nie tylko w miesiącu październiku, ale przez cały rok szkolny.

Opiekun SKO

Mirosława Sienkiewicz