Serdecznie zapraszamy Rodziców na wywiadówkę szkolną, która odbędzie się 14 listopada 2019 r. (czwartek) o godz. 17.30. Gościem spotkania będzie psycholog z PPP w Wieruszowie.

08 listopada 2019 21:17 | Aktualności

Dzień dostojny i poważny…

Z okazji Odzyskania przez Polskę Niepodległości teklinowska szkoła włączyła się w akcję „Szkoła do hymnu”, która polegała na odśpiewaniu Mazurka Dąbrowskiego o godzinie 11.11.

Dalszą częścią świętowanie  przy  pięknym wystroju wykonanym przez p. Jolantę Mortę był występ klasy III i V pod przewodnictwem p. Beaty Konieczyńskiej i Karoliny Przysiewek-Piaseckiej, które przygotowały scenki przedstawiające losy Polski. Nie zabrakło również wierszy i pieśni patriotycznych, do których włączyli się inni uczniowie oraz nauczyciele.

Ten dzień był piękną lekcją patriotyzmu.

„ My o wolność nie walczymy, więc szanujmy co nam dali.

Róbmy wszystko jak należy, byśmy polskość utrzymali”.

Tekst: Karolina  Przysiewek-Piasecka

Zdjęcia: Jolanta Morta