11 grudnia 2019 21:42 | Aktualności

Obejrzeliśmy przedstawienie i pomogliśmy!

Przedszkolaki i najmłodsi uczniowie włączyli się w akcję charytatywną.

11 grudnia dzieci z grup przedszkolnych oraz uczniowie z klasy I i II obejrzeli w WDK w Wieruszowie przedstawienie „Bajkowy prezent” przygotowane przez  grupę teatralną „Pajacyk” ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Wieruszowie. Na to niecodzienne widowisko zaproszone zostały okoliczne przedszkola oraz szkoły. Barwne kostiumy, muzyka, efekty świetlne i dźwiękowe oraz piękna dekoracja wywołały wśród młodych widzów sporo emocji. Wszystkim dzieciom spodobał się spektakl „Bajkowy prezent”. Przedstawienie było  przerywane wspólną zabawą, śpiewem i tańcem. Nie zabrakło też Świętego Mikołaja, który obdarował wszystkich pysznymi cukierkami. Dochód z wydarzenia tradycyjnie zostanie przeznaczony na cel charytatywny. Dziękujemy grupie „Pajacyk” za możliwość  obejrzenia spektaklu i włączenia się w akcję charytatywną.  Czekamy na nowe przedstawienie  w przyszłym roku!

Tekst i zdjęcia: M.J.Morta