15 grudnia 2019 19:35 | Aktualności

Przedszkolaki w Rezydencji Świętego Mikołaja

W piątek 13 grudnia przedszkolaki z naszej szkoły odwiedziły Rezydencję Świętego Mikołaja w Ostrowie Wielkopolskim. Już od rana podekscytowane czekały na spotkanie z najważniejszą osobą tego dnia, czyli ze Świętym Mikołajem. Na miejscu czekało na nich wiele atrakcji. Dzieci oglądały spektakl pt. „Królowa Śniegu”, podczas którego miały do wykonania kilka zadań, brały udział w  koncercie kolęd oraz wystawie krzywych luster. Na koniec przedszkolaki uczestniczyły w warsztatach podczas których wspólnie z elfami wykonały ozdobną świeczkę a także narysowały list do Świętego Mikołaja. Narysowane listy wrzuciły do specjalnej mikołajkowej skrzynki. Po słodkim poczęstunku z uśmiechem na twarzy i wieloma wrażeniami udali się do przedszkola. Na pamiątkę każdy uczestnik wyprawy otrzymał pamiątkowy certyfikat.

Opracowała Patrycja Karkoszka