22 grudnia 2019 23:26 | Aktualności

Nasza szkoła poddała się magii świąt Bożego Narodzenia - klasowe spotkania wigilijne

20 grudnia - ostatni dzień nauki przed świętami Bożego Narodzenia  i jednocześnie ostatni w 2019 roku był wyjątkowy dla uczniów i nauczycieli naszej szkoły. Bożonarodzeniowe dekoracje na korytarzach oraz kolędy rozbrzmiewające od rana w świątecznie wystrojonych salach lekcyjnych wprowadziły wszystkich w cudowny przedświąteczny nastrój. Tradycją w naszej szkole są Wigilie klasowe. W tym roku  uczniowie klas starszych wraz z wychowawcami kolędowali wspólnie na górnym korytarzu szkoły. Podczas łamania się opłatkiem wszyscy  wzajemnie składali sobie  świąteczne życzenia i spożywali słodkości. Dzieci z grup przedszkolnych oraz uczniowie z klasy I i II mieli spotkania wigilijne w swoich klasach. Dopełnieniem tego dnia były jasełka szkolne.

Oprac. M. J. Morta