10 stycznia 2020 19:01 | Aktualności

Najbardziej wyczekiwana impreza! Zabawa choinkowa w Teklinowie

Karnawał to wyjątkowy czas, kiedy trwają bale, imprezy i zabawy. 9 stycznia 2020 r. był dniem zabawy dla dzieci uczęszczających do Szkoły Podstawowej w Teklinowie.

Na bal przybyli nie tylko uczniowie, ale również ich młodsze rodzeństwo i rodzice oraz wychowawcy poszczególnych klas. Najwcześniej na parkiet ruszyli najmłodsi, którzy przygotowali na tę okazję ciekawe kostiumy karnawałowe. Sala zapełniła się bajecznie kolorowymi postaciami. Pośród wróżek, księżniczek i czarodziejek, przemykali Super Bohaterowie, żołnierze, policjanci, strażacy. Zimowy wystrój sali strażackiej w Teklinowie zachęcał do wspanialej zabawy. DJ PLAY grał znane i lubiane piosenki, przy których dzieci bawiły się znakomicie. Były kolorowe korowody, tańce w kółku, parami, każdy tańczył tak jak lubi. Były też różnorodne konkursy.

Rada Rodziców przygotowała bogate menu skomponowane z myślą o wszystkich tych, którzy cenią sobie smaczne, świeże i zdrowe jedzenie. Posiłek - przygotowywany przez licznie zgromadzonych Rodziców - zjadany był przez dzieci w zawrotnym tempie, by nie uronić ani chwili wspaniałej zabawy.

WIELKIE BRAWA I JEDNOCZEŚNIE PODZIĘKOWANIA DLA ORGANIZATORÓW! Zabawa choinkowa jest imprezą  wyczekiwaną przez wszystkie dzieci, zwłaszcza te najmłodsze. Dobrze, że Rodzice pamiętają, iż  karnawał to wyjątkowy czas nie tylko dla dorosłych. Tegoroczna zabawa choinkowa należy do udanych. Dzieci i młodzież świetnie się  bawili, wszystkim towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Taneczna muzyka rozbrzmiewała do godziny 20.00. Teraz czas ferii zimowych i zasłużonego odpoczynku!

Tekst i zdjęcia: M.J. Morta