23 marca 2020 22:49 | Aktualności

Nauka na odległość

Drodzy Uczniowie i Rodzice,

Przerwa w szkole została wydłużona do 10 kwietnia 2020 (nauka, zgodnie z kalendarzem szkolnym trwa do 8 kwietnia - później jest przerwa świąteczna do 14 kwietnia), w związku z czym jesteśmy zmuszeni do nauki na odległość.

Już troszkę przetestowaliśmy ten system pracy - pojawiały się materiały na stronie szkolnej, nauczyciele przekazywali zadania przez komunikatory. Nabraliśmy doświadczenia i stwierdziliśmy, że potrzebujemy takiego narzędzia, które pozwoli na przepływ zadań w obie strony - tak, aby nauczyciele mieli możliwość kontrolowania Waszej pracy.

Dlatego zostały utworzone konta mailowe dla klas 4 - 8 :

kl. 8 - teklinow8@gmail.com
kl. 7 -  teklinow7@gmail.com
kl. 6 - teklinow6@gmail.com
kl. 5 - teklinow5@gmail.com
kl. 4 - teklinow4@gmail.com

Hasła każdemu uczniowi przekaże wychowawca.

Klasy 1 - 3 i przedszkola pracują na dotychczasowych rozwiązaniach.

Od 25 marca (środa) codziennie logujcie się na pocztę swojej klasy, ponieważ zadania będą przesyłane zgodnie z planem lekcji. Instrukcje do ich rozwiązania dostaniecie od poszczególnych nauczycieli. Zadań szukajcie po lewej stronie, tam są zakładki z kolejnymi przedmiotami. Zwracajcie uwagę na tytuł maila - będzie w nim data, z którego dnia jest materiał.

Jeśli ktoś nie ma możliwości korzystania z poczty, proszę kontaktować się z wychowawcą - znajdziemy inny sposób przekazania materiałów.

Wszelkie wątpliwości wyjaśniajcie z wychowawcą.

Życzymy owocnej pracy! :)