Serdecznie zapraszamy Rodziców na wywiadówkę szkolną, która odbędzie się 14 listopada 2019 r. (czwartek) o godz. 17.30. Gościem spotkania będzie psycholog z PPP w Wieruszowie.

18 czerwca 2012 20:49

NASZE UCZENNICE W GRONIE NAJLEPSZYCH…

Wakacje tuż, tuż….ale nie myślą jeszcze o nich  nasze uczennice – Daria Kupczyk i Julia Morta.

15 czerwca br.  dwie uczennice z naszej szkoły Daria Kupczyk z klasy IV i Julia Morta z klasy VI  zajęły  ex aequo II miejsce  w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Talerz zdrowia”. Nagrody, dyplomy i gratulacje odebrały laureatki osobiście z rąk przybyłego do naszej szkoły przedstawiciela Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Wieruszowie (współorganizatora konkursu).  Prace naszych uczennic organizator wykorzysta w trakcie  organizowanych przez niego imprez prozdrowotnych.

Gratulujemy!