Serdecznie zapraszamy Rodziców na wywiadówkę szkolną, która odbędzie się 14 listopada 2019 r. (czwartek) o godz. 17.30. Gościem spotkania będzie psycholog z PPP w Wieruszowie.

08 lipca 2012 18:47

Mistrz Szkolnej Ortografii.....

W dniu 29 czerwca br. podczas szkolnej akademii z okazji zakończenia roku szkolnego p. Renata Nawrocka  poinformowała całą społeczność szkolną,  że Mistrzem Ortografii  Naszej Szkoły w roku szkolnym 2011/2012 została Julia Morta. Tytuł Wicemistrza Ortografii zdobyła Sandra Fidelak. Laureatki otrzymały dyplomy i nagrody książkowe ufundowane przez szkolną bibliotekę.

"Co roku w naszej szkole odbywa się taki konkurs. Obie uczennice dziś są już naszymi absolwentkami. Serdecznie gratuluję im sukcesu w naszym szkolnym konkursie. Mam nadzieję, że nabyte umiejętności ortograficzne pomogą dziewczętom zdobywać laury w dziedzinie ortografii na następnym etapie edukacyjnym" - bibliotekarz Renata Nawrocka