Serdecznie zapraszamy Rodziców na wywiadówkę szkolną, która odbędzie się 14 listopada 2019 r. (czwartek) o godz. 17.30. Gościem spotkania będzie psycholog z PPP w Wieruszowie.

08 lipca 2012 23:21

Zakończenie roku szkolnego 2011/2012

29 czerwca br. o godz. 9.00 rozpoczęło się w naszej szkolne uroczyste zakończenie roku szkolnego 2011/2012.   Na uroczystość przybył p. Rafał Barszczewski – wiceburmistrz  Wieruszowa.

Na samym początku pani dyrektor Aleksandra Walczak powitała zgromadzonych p. Rafała Barszczewskiego, nauczycieli, pracowników obsługi, przybyłych rodziców i uczniów. Następnie podsumowała mijający rok szkolny. W przemówieniu pojawiła się refleksja na temat wykorzystania przez uczniów szans i możliwości, jakie mieli przez dziesięć miesięcy kończącego się roku szkolnego.  Po tych słowach głos zabrał  p. Rafał Barszczewski, który  gratulował uczniom osiągnięcia wysokich wyników w nauce oraz życzył udanych i bezpiecznych wakacji; docenił pracę nauczycieli i złożył podziękowanie za kolejny rok pracy.

Z  rąk p. Rafała Barszczewskiego  Julia Mortaz kl. VI odebrała nagrody Burmistrza Wieruszowa  za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie oraz pracę na rzecz szkoły (śr.ocen 5,89)i za promocję i reprezentowanie Szkoły Podstawowej w Teklinowie oraz Gminy Wieruszów na Konkursie Astronomicznym Ars Astronomica 2012 w Częstochowie. Julia otrzymała ponadto: Nagrodę Dyrektora Szkoły dla najlepszej absolwentki szkoły w roku szkolnym 2011/2012, Nagrodę Rady Pedagogicznej za największe sukcesy w reprezentowaniu szkoły w konkursach pozaszkolnych w roku szkolnym 2011/2012, Nagrodę Dyrektora Szkoły i Rady Pedagogicznej za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie i aktywne uczestnictwo w życiu szkoły w roku szkolnym 2011/2012.

Z rąk pani dyrektor nagrody książkowe otrzymali również:  Emilia Kołodziej z kl. VI (śr. ocen 5,44), Sandra Fidelak z kl. VI (śr. ocen. 5,33),  Daria Kupczyk z kl. IV (śr. ocen 5,22) i Sandra Adamska z kl. IV (śr. ocen 5,11). Również uczniowie z klas młodszych, którzy wyróżniali się w nauce otrzymali nagrody książkowe: z klasy III – Milena Szczęsna, Szymon Stempin i Inga Garyga, z kl. II – Michał Ćwiek, Weronika Piasecka, Kinga Prymas i Cezary Brylak, z kl. I – Mateusz Juszczak, Julia Makieła, Patrycja Błaszczyk, Kinga Kacyna i Natalia Stempin.

W tym dniu nagrodzeni zostali również ci uczniowie, którzy sumiennie oszczędzali w SKO i uzyskali z oszczędzanych pieniążków najwyższą sumę:   Szymon Malcher  z kl. VI, Aurelia Gąszczak z Oddziału Przedszkolnego , Piasecka Weronika z kl. II i Inga Garyga z kl. III. Nagrody ufundował Bank Spółdzielczy o/w Wieruszowie oraz opiekun p. Bożena Maciejewska.

Po rozdaniu nagród nastąpiła część artystyczna przygotowana i przedstawiona przez klasę VI pod opieką wychowawczyni p. Anny Jakubowskiej. W sposób żartobliwy uczniowie przedstawili sylwetki uczących ich nauczycieli oraz wybiegli daleko w przyszłość prezentując nam wszystkim  kim będą za kilkanaście lat.  Na zakończenie absolwentów pożegnali koledzy z klasy V.

Po oficjalnej uroczystości  pozostali uczniowie otrzymali świadectwa z rąk swoich wychowawców. Ze świadectwami w dłoniach powrócili do domów by rozpocząć dwumiesięczny czas wypoczynku i relaksu! Słonecznych i bezpiecznych wakacji ! Do zobaczenia 3 września!