Serdecznie zapraszamy Rodziców na wywiadówkę szkolną, która odbędzie się 14 listopada 2019 r. (czwartek) o godz. 17.30. Gościem spotkania będzie psycholog z PPP w Wieruszowie.

17 września 2012 19:54

"Kocham, lubię, szanuję ... nie śmiecę" - XIX edycja SPRZĄTANIA ŚWIATA

„KOCHAM, LUBIĘ, SZANUJĘ…NIE ŚMIECĘ”

Pod takim hasłem w dn. 14 – 16 IX  przebiegła XIX edycja akcji „Sprzątanie świata – Polska”, koordynowana i organizowana przez Fundację Nasza Ziemia i Fundację „Sprzątanie Świata – Polska”.

Podobnie jak w latach ubiegłych, nasza szkolna społeczność włączyła się w tą akcję. W piątek od godziny 12.00 do 13.00 wszyscy uczniowie naszej szkoły oraz przedszkolaki sprzątali teren wokół szkoły i wzdłuż drogi prowadzącej przez Teklinów. Zebrane śmieci zostały umieszczone w przeznaczonych do tego workach i przygotowane do transportu przez Wydział Architektury, Budownictwa i Środowiska Starostwa Powiatowego w Wieruszowie koordynatora i organizatora tej akcji w naszym powiecie .