09 października 2012 19:38

Pożegnanie lata, powitanie jesieni .... Święto Pieczonego Ziemniaka

W środę, 26 września br. w naszej szkole  odbyło się Święto Pieczonego Ziemniaka, którego organizatorem był Samorząd Uczniowski. O godzinie 16:00 zebraliśmy się przed szkołą aby rozpalić ognisko.

Kiedy ognisko było rozpalone mogliśmy piec kiełbaski, które później ze smakiem  zjedliśmy. Po posileniu się była chwilka przerwy a po niej uczniowie młodszych klas bawili się na placu zabaw, starsi  grali w piłkę a chętni brali udział w konkursach sprawnościowych, które przygotowały i przeprowadziły przy pomocy  p. Cezarego Cicheckiego (opiekuna SU) dziewczynki z klasy V: Sandra Adamska, Martyna Błeszyńska i  Daria Kupczyk.

W czasie gier i zabaw, w ognisku piekły się ziemniaczki pod czujnym okiem naszych nauczycieli i rodziców, którzy przyszli ze swoimi najmłodszymi dziećmi.  Po konkursach przyszła pora na zjedzenie ziemniaków. Były bardzo dobre !

W ten sposób pożegnaliśmy lato i przywitaliśmy jesień!  W dobrych nastrojach wróciliśmy do naszych domów.  Dziękujemy wszystkim za miłe popołudnie!

opr. Sandra Adamska - przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego