16 października 2012 18:02

Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole ...

W poniedziałek, 15.10.2012r., w naszej szkole odbył się apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Udział w nim wzięli wszyscy pracownicy szkoły, uczniowie i zaproszeni goście. Po odśpiewaniu hymnu narodowego głos zabrała pani dyrektor, która podziękowała pracownikom szkoły za rzetelne wypełnianie obowiązków i serce, które nauczyciele i pracownicy obsługi wkładają w pracę na rzecz szkoły. Później wystąpił pan Waldemar Urbaniak- naczelnik Wydziału Oświaty Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Wieruszowie.  On również docenił  wysiłek naszych pedagogów i pozostałych pracowników i złożył wszystkim serdeczne życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Następnie zaczęła się część artystyczna .

Jako pierwsze na scenie pojawiły się Przedszkolaki. Ich występ wszystkim się spodobał. Zaraz po nich humorystyczną scenkę zaprezentowała klasa III. Z kolei uczniowie klasy II wierszem i piosenką podziękowali nauczycielom  za trud włożony w ich nauczanie. Po nich występowali uczniowie klasy IV, a potem zebrani  usłyszeli  piosenkę w wykonaniu zespołu z klasy V. Później  Martyna-nasza koleżanka z klasy V- zagrała utwór Mozarta. Na koniec części artystycznej dziewczęta  i chłopcy z zespołu zaprezentowali piosenkę „ELDORADO". Uroczystość zakończyliśmy, śpiewając „ Sto lat..” i wręczając nauczycielom i pracownikom  czerwone róże.  Akademia przebiegała w miłej i radosnej atmosferze.

Oprac. Samorząd Uczniowski